Zaznacz stronę

Nawiguj po projektach

Woz-Trans

Opis projektu

Refresh strony internernetowej dla firmy logistycznej Woz-Trans. Strona została przeniesiona na nowy silnik z zachowaniem wcześniejszego layoutu. Stara, toporna i wolno odświeżająca się strona (16sek) została napisana zupełnie od nowa. Na nowej wersja strony zostały poprawione wszelkie niedoróbki z wyświetlaniem jej na urządzeniach mobilnych, a także innych niestandardowych szerokościach witryny. Zostały zoptymalizowane wszystkie grafiki, zdjęcia i skrypty spowalniające działanie strony. Wraz z odświeżeniem strony został nadany dla niej certyfikat SSL. Dzięki niemu na wszystkich podstronach witryny wyświetla sie kłódka wskazująca na zabezpieczenia strony i potwierdzajaca jej autentyczność.

Serwis wykorzystuje złożony formularz kontaktowy pozwalajacy klientom na wycene transportu towarów na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie prośby o wycenę trafiają do biura woz-trans gdzie są tworzone dedykowane wyceny transportów.

Strona zbudowana jest z myślą o przetransferowaniu klietna na mail bądź telefon z uwagi na konieczność indywidualnych wycen dla każdego transportu. W związku z tym dodatkowo na każdej podstronie oraz w stopce strony zawiera się skrócony formularz kontaktowy pozwalajacy na wysłanie szybkiej wiadomości choćby z kontaktem.

Na stronie został zaimplementowany blog, na który zostały przeniesione wszystkie wcześniejsze posty dodawane na poprzedniej wersji witryny.

screen strony głównej serwisu kotly-wozniak.pl